Pereiti prie turinio

Nariai

Ieva2Ieva Vaitkeviča. Šiuo metu gyvena Kaimynėlių kaime. Socialinė pedagogė. Asociacijos steigiamajame susirinkime išrinkta Asociacijos pirmininke (šias pareigas ėjo 2015-2021 m.). Ji sako, kad MuSI jai yra erdvė veikti ir kurti drauge su vietos bendruomene.

gimnazija8Audronė Janušauskienė, gyvenanti Taučiulių kaime, šiuo metu - Alfonso Petrulio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Ji sako, kad MuSI jai yra puiki galimybė bendrauti ir bendradarbiauti su jaunais, įdomiais žmonėmis, kuriančiais draugišką, šiltą aplinką gyvenantiems šalia.


IMG_7843Birutė Golubeva
, šiuo metu gyvena Širvintose. Renginių režisierė, jaunimo darbuotoja. Nepataisoma Širvintų rajono patriotė. MuSI jai yra galimybė daryti gerus dalykus su gerais ir įdomiais žmonėmis.

birBirutė Švedaitė-Sakalauskė, gimusi Trakų Vokėje, augo Vilniuje, šiuo metu gyvena Vindeikių kaime. Yra socialinė darbuotoja, supervizorė, grupių psichoterapeutė, užsiimanti moksline, pedagogine, vadybine ir kita praktine veikla. Ji sako, kad MuSI jai yra galimybė kartu su kitais daryti labai konkrečius ir nuoširdžius darbus, kurie mano gyvenimą daro prasmingesnį.

Gintautas Sakalauskas, gimė ir augo Vilniuje, šiuo metu gyvena Vindeikių kaime. Teisininkas, kriminologas, užsiima moksline ir pedagogine veikla. Jis sako, kad jam MuSI yra erdvė galvoti apie gyvenančius šalia ir apie aplinką, kurioje gyveni, bei skleisti ją taip, kad ji būtų draugiškesnė žmogui (pirmininko pareigos 2021-2023 m.).

IMG_0159 (1)Neringa Juškevičienė, gimė ir augo Vilniuje, šiuo metu gyvena Krunų kaime. Vaikų psichologė. Supratinga, linksma ir empatiška. Ji sako, kad MuSI jai yra erdvė saviraiškai ir asmeniniam augimui.

IMG_0159Milda Kalinauskienė, gimusi Vilniuje, šiuo metu gyvena Ulšiškių kaime. Gydytoja. Yra labai rūpestinga ir globojanti. Milda sako, kad MuSI jai yra galimybė draugauti su vietos bendruomene ir prisidėti įgyvendinant gražius, bendrus siekius.