Pereiti prie turinio

Rėmėjai

  Širvintų rajono savivaldybė

logo_gg_k  Grenzgänger e. V., Drezdenas, Vokietija

maisto bankas Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“

Lietuva-Danija  Draugystės Sąjunga Vilnius-Aalborg / Lietuva-Danija

uhbUAB „UHB"

logo_new  UAB „Paliūtis" 

UAB „Bagaslaviškio pieninė"

UAB „Baltic Filter“

"Link Road Motors" autoservisas Korke (Airijoje), jo klientai ir savininkas Algis parama "Aitvarų" autobusiukui.

L'Alleanza | United4Rescue

Dėkojame privatiems rėmėjams:


Už paramą vaikų dienos centro veiklai dėkojame Vitalijai Kačkanaitei, Daliai Stakėnaitei, Jurgitai Baronienei, Aistei Venckevičienei, Evelinai Blanche.


Už asmeninę paramą vaikų dienos centro veiklai dėkojame draugams Drezdene Dagmar LehmannTorsten ErlerUlrich Ott, Annegret Krelner, Elisabeth Naendorf, Uwe Ott, Beate ir Harald Wagner, Lillo ir Jochen Neufeldt, Lilo ir Bernd Dorschky, Silvia ir Matthias Mader ir kitiems privatiems rėmėjams.


Ir ypač ypatingai dėkojame Marijai Sudavičiūtei (10 m.), kuri Musninkų vaikų dienos centrui paaukojo visus 2016 m. sutaupytus pinigus kartu su šia gražia taupykle, taip pat parėmė vaikų dienos centro veiklą ir 2017 m., taip pat 2020 m.:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Dėkojame visiems draugams, kurių finansinės pagalbos dėka įsigijome autobusiuką!


Dėkojame Jo Eminencijai Kardinolui Audriui Juozui Bačkiui, Nukryžiuotojo Kristaus seserų kongregacijai ir jos vyresniajai s. Aldonai Dalgėdaitei ir LRT "Mažosios studijos" redaktorei Jūratei Kuodytei už suteiktą didelę finansinę paramą karantino metu, kurios dėka 5 VDC lankantys vaikai gavo kompiuterius nuotoliniam mokymui, o 50 vaikų Šv. Velykų proga  dar ir šokolado!

   


Piešė: Adriana, 10 m.

2021 m. pabaigoje mums daug lėšų paaukojo Simonas ir Audronė - būtent tada, kai jų labai reikėjo patalpų remontui. Prašė neskelbti nei sumos, nei pavardžių, tik gerumo, dalinimosi ir solidarumo pavyzdį.

Skelbiame ir esame labai dėkingi:)


Taip pat dėkojame pervedusiems 1,2 proc. asmens pajamų mokesčio MuSI! 2021 m. gavome 1141 eurą!:)

Šios lėšos naudojamos vaikų dienos centro veiklai, kuriai ministerijos ir savivaldybės skiriamų lėšų nepakanka, daugiausiai - vaikų pažintinėms išvykoms ir stovykloms. Ačiū:)